Dovolená s miminkem – jak vybrat plenky na cestování a k vodě?

 jak vybrat plenky na cestování

Chystáte se s miminkem na první dovolenou? Těšit se můžete na množství nových a jedinečných zážitků! Dovolená s miminkem se samozřejmě od klasické dovolené poměrně liší. Přestože vás postaví před mnoho nových výzev, jedná se o nezapomenutelný a jedinečný zážitek plný nových dobrodružství. 

Dovolená s miminkem vám umožní každým rokem poznávat svět z nových a nových úhlů. Připomenete si na ní vlastní dětství a přes hromadu povinností a starostí navíc si ji vychutnáte možná víc než jakoukoliv dovolenou v minulosti.

Abyste si poznávání světa s miminkem užili skutečně naplno, budete potřebovat speciální plenky.

Konkrétně se jedná o dětské koupací pleny se kterými mohou už ta nejmenší miminka poznávat radost z koupání v bazénu. Větší děti mohou zase díky koupacím plenkám začít objevovat třeba dokonce moře či jiné přírodní koupaliště.

 

Jak dětské koupací plenky vybrat?   

Výběr koupacích plenek je úplně snadný. Platí pro něj stejná pravidla jako pro výběr klasických plenek.

Plenky Swimmies, které v nabídce voděodolných plen patří s přehledem k nejoblíbenějším, jsou vhodné už pro miminka od 4 kilogramů, takže do bazénu či k vodě můžete vyrazit skutečně i s těmi nejmenšími děťátky.

Nezapomeňte však, že váha miminka není vše a záleží i na ostatních faktorech. Odhadnout správnou velikost koupacích plenek však můžete jednoduše podle velikosti těch klasických.

koupací plenky

Přečtěte si také: 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení