Bezvaplenky.cz Reviews with ekomi.cz
30% sleva na všechny dětské plenky . Jen do

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4740 hodnocení
5
4656x
4
46x
3
18x
2
7x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením e-mailu souhlasíte s obchodními podmínkami. 

Výpis hodnocení

V Avatar autora Vendula Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.1.2026
Oceňuji velmi rychlé dodání a možnost vrácení peněz při nespokojenosti - přece jen jsem dělala větší objednávku plen, se kterými jsem zatím neměla zkušenost. Budu nakupovat opakovaně.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 26.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026370309
ZP Avatar autora Zuzana Polanská Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 14.1.2026
Plenky jsou super jsme moc spokojeni .. ale na Facebooku máte opravdu nemilé lidi .. napsala jsem jen ze by bylo super mít i velikost 0 a odpovědi byly hodně sarkastické / ironické
ML Avatar autora Martin Lipovčan (Administrátor) 15.1.2026
Zdravím ,Velikost 0 nemáme a není ani plánovaná výroba. Ano, bohužel někteří lídé jsou zlí , ale s tímhle my nic neuděláme. Děkuji a mějte pěkný den. Recenze je ověřena obj.č.2025981592
TV Avatar autora Tereza Vanátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.1.2026
Velice! Nejlepší plenky a určitě u nich zůstáváme.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 15.1.2026
Recenze j e ověřena obj.č.2026161939
DD Avatar autora Dagmar Dulkeridisová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2026
Vyhovujicí
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025786601
MR Avatar autora Martina Rozsypalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2026
Plenky baby charm jsou za nás nejlepší volbou.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026462761
RD Avatar autora Radka Dubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 10.1.2026
Spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025219273
LM Avatar autora Líba Mrázková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.1.2026
S obchodem jsem spokojená, produkt hodnotit nemůžu, protože to je dárek.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025277657
LM Avatar autora Ludmila Mrazova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.1.2026
Vše v pořádku.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 9.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025747643
EC Avatar autora Eva Chvalkovská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.12.2025
naprostá spokojenost, velmi kvalitní zboží, skvělý přístup
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 9.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025964312
HM Avatar autora Hana Matějáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.12.2025
Jsem spokojená i můj syn si tyto dudlíky hned oblíbil
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 9.1.2026
Recenze je ověřena obj.č.2025282604
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2025
+ Rychlé odeslání, dobrá komunikace, dobré zboží

Nic
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.12.2025
Rychlé, spolehlivé jako vždy.
YJ Avatar autora yweta janošcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
5
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 8.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025252124
Avatar autora Jaroslav Šimek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2025
jak vždy, skvěle padnou a jsou eco :-)
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 8.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025238149
Avatar autora Marcela Štechmilerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2025
Spokojena, doprava super, zboží taktéž
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 4.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025203092
ZC Avatar autora Zuzana Cachová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2025
Komunikace obchodu i rychlost dodání bylo super. S plinkama jsme moc spokojeni.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 4.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025527974
JE Avatar autora Jana Egenvaldova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.12.2025
Jsem spokojena. Jen posledni dobou nechodi email s podkladama k platbe. Musim vzdy volat aby mi je poslali. Jinak vse super a sme spokojene za 10⭐️
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 4.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025037645
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. | 1.12.2025
+ Jsem spokojena se zbožím. Rychlost dodání v pořádku.
- Mají tam zmatek. Zaplatila jsem objednávku, ale přišla mi zpráva, že mám za zboží zaplatit. Pak mi přišla zpráva, že se zboží doručuje. Zboží jsem si vyzvedla na výdejním místě. Teď mi přišla zpráva, že byla objednávka stornována. Trochu "bordel"...

Avatar autora Kateřina Šounová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2025
Rychlé dodání a hlavně super cena
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 2.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025792978
JB Avatar autora Jana Borovcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.11.2025
Velmi. Ochotný a velmi rychlé.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 2.12.2025
Recenze je ověřena obj.č.2025597403

Ovládací prvky výpisu

4746 položek celkem