Bezvaplenky.cz Reviews with ekomi.cz
2+1 zdarma na plenky Babycharm a Swimmies . Jen do

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4736 hodnocení
5
4652x
4
46x
3
18x
2
7x
1
13x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením e-mailu souhlasíte s obchodními podmínkami. 

Výpis hodnocení

NS Avatar autora Nikola Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.5.2026
Spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 26.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026689066
KK Avatar autora Kristýna Krausová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 4.5.2026
Nejlepsi plenky babycharm, oceňuji že kapsička zachytí opravdu vše a nemají parfemaci.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026830346
VK Avatar autora Věra Kupcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2026
Doporučuji všem 😘
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026709184
JG Avatar autora Jana Georgiadu Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2026
Doporučuji
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026565069
ČD Avatar autora Čenská Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.4.2026
Skvělé
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026113566
MN Avatar autora Martina Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.4.2026
Jsem velice spokojená
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026989068
LH Avatar autora Lucie Holbova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.4.2026
Vse super,velmi rychle dodani
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026213643
LZ Avatar autora Lenka Zubrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.4.2026
velmi
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026154648
ŠH Avatar autora Šebelová Helena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2026
👌
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026541735
VG Avatar autora Veronika Gazárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.4.2026
Velice rychlé doručení.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026569472
PK Avatar autora Petra Kadeřávková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.4.2026
Spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026272406
VF Avatar autora Vladimíra Fojtlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.4.2026
Veliká spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026201939
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.4.2026
Bez problémů!
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 12.5.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026781555
KS Avatar autora Kateřina Toporová Sobíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.4.2026
👍
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026947286
NS Avatar autora Nikola Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.4.2026
Spokojený
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026447973
TL Avatar autora Tereza Lipsanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2026
Spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026565324
VN Avatar autora Veronika Novotná Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 13.4.2026
Spokojenost s obchodem ale nikoliv s nabidkou dopravců. Po delší době opět zklamání s balikovnou 😔
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026819351
VT Avatar autora Vladimira Trnkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2026
Rychlost, plenky jsou měkké, tenké. Koupila jsem jako dárek.
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026805264
RK Avatar autora Radka Kaňová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2026
Spokojená
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026114126
EV Avatar autora Eva Váchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.4.2026
Velká spokojenost
IG Avatar autora Iva Gebauerová (Administrátor) 24.4.2026
Recenze je ověřena obj.č.2026599904

Ovládací prvky výpisu

4742 položek celkem