Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4728 hodnocení
5
4644x
4
46x
3
18x
2
7x
1
13x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2020
Velmi spokojena
LZ
Lubomira Zlochova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2020
super,doporucuju
+++
JK
Jana Karasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2020
Doposud jsme používali Dada pleny, ale dodavatel je přestal rozvážet, no tak jsem hledala nebo jiného, nestojí sice 3 Kč jako Dada, ale ty 2 koruny jsou v pohodě, různé eko plenky jsme zkoušeli, monperi moltex a podobně, které nejsou moc dobré, přirovnala bych je ke kolorkám, akorát jsou o polovinu levnější, vydrží bez pročůrání celou noc a udrží i mazlavé hovinko
IN
Irena Nemčíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.3.2020
Spokojenost
Doruceni rychle,plenky jsou kvalitni,dobra cena
ER
Eva Reif
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2020
Používáme od narození
MH
Monika Hrindová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2020
Jiné plenky už nekupujeme
Ochotní a spolehlivý.
KS
Kristýna Sekyrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2020
Jsem spokojená.. Rychlost vyřízení objednávky a doručení vždy blesková.
VW
Vendula Weintrittová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2020
Všechno absolutní paráda. Na fleky super.
SJ
Sabina Jezdinská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2020
Super
VZ
Veronika Zumrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2020
Konečně jsem našla něco co mi pomůže na jakýkoli flek. Vše jde krásné vyprat. Je to super. Děkujeme
M
Michaela M.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.3.2020
Bezva plenky jsou prostě bezvadné! Od narození jsme jim věrní, opruzeniny ani nevíme, co jsou. Doporučuji všem!
LM
Lucie Marhoulova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.3.2020
Bezvadné ☺️ Doporučuji tyto plenky kamarádkám!
ED
Edita Dučáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2020
Vynikajici
K
Kristyna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2020
Skvele plenky, ktere pouzivame jiz od narozeni.. mame 7 mesicu a malej nemel ani jednou opruzeny zadecek nebo nejakou varzku ...
Jsme nadmiru spokojeni jak s produkty tak s ochotou zamestnancu a rychlosti dodani .. vsude doporucuji !!!
VM
Vladimír MILDORF
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2020
Spokojeni, jako vždy :)
IH
Iva Hélová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.2.2020
Jsem vždy spokojená! Rychlé dodání a plenky, co malé vyhovují :-)
LZ
Lucie Záhorová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2020
Vše na jedničku, rychlé dodání
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2020
Plenky super sedí, fakt hodně vydrži, náš malej vypije strašně moc čaje za den a tak potřebujeme plenky, co vydrží a neprotečou po půl hodině. Používáme teď (15m a 13kg) natahovací plenky vel.5 a jsme spokojeni.
