Sleva 15% s kódem: Bezvaplenky

HOUPACÍ DESKA Montessori 74 Bezbarvá

Akce Novinka Tip
Značka: Hanh
2 599 Kč –23 %
HOUPACÍ DESKA Montessori 74 Bezbarvá
2 599 Kč –23 % 1 999 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2020

Houpačka, stolička, sedačka a hračka v jednom. To jsou houpací desky pro děti. Tato pomůcka spoléhá na osvědčenou pravdu, že v jednoduchosti je krása. Dokáže děti jednoduše zabavit, posílit jejich svaly i motoriku a probudit v nich fantazii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Říkáme jí sice houpací deska, ale může být čímkoli. Je to montessori pomůcka, se kterou si děti užívají příjemné pohupování, balancují na ní ve stoje, hoví si v sedě nebo čtou oblíbenou knížku jako v lehátku. K hrám mohou přizvat kamarády nebo i rozverného tatínka, nosnost desky je dostatečná. Když je pohupování omrzí, s houpacím prknem mohou vynaložit různě. Otočením se z něj stává skluzavka, natočením je z něj zídka, za kterou se schováte. Může to být stoleček, podnožka nebo třeba most pro oblíbený auťák.

 

Děti se při houpání učí obratnosti, posilují svaly celého těla a náramně se baví. Hračka z voskované bukové dýhy je dětem příjemná na dotek a láká je k lupárnám. Dětské pokojíčky obzvláštní a děti se na ně budou těšit i do mateřských školek, školních družin nebo mateřských center.

Ale nemusíte se o ně bát. Houpací desky jsou bezpečné a jsou certifikované jako dětská hračka. Navíc je vyrábí zlaté české ručičky.

 

rozměry houpací desky: 28 x 74 cm
šířka houpací desky: 1,8 cm
nosnost: 200kg
hmotnost: 5 kg
materiál: buková dýha
povrchová úprava: tvrdý voskový olej OSMO3032 certifikovaný pro dětské hračky

osmo-pro detske hracky 

 Návod k nahlédnutí.

 

MONTESSORI BALANČNÍ DESKA 74

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

Věříme, že se moc těšíte, jak si budete hrát a rozvíjet své motorické dovednosti. Než začnete přečtěte si prosím krátký návod. Montessori balanční deska je produkt z přírodního materiálu. Po vybalení zkontrolujte desku, v případě poškození nebo nesrovnalosti s objednávkou nás kon- taktujte nejpozději do 14 dnů.

Montessori houpací deska 74 je balanční pomůcka používaná vestoje. Nikdy nenechte děti stát nebo sedět po stranách. Je vhodná pro děti od narození do doby, než se přesáhnou hmotnostní limit (200 kg). Zejména v případě mladších dětí do 6 let je nutný dohled rodičů nebo dospělých osob. Při používání dbejte těchto pokynů:

  1. Nechte dítě, aby si na balanční desku zvyklo. Můžete jim v tom pomoct, přidržením ru- kou. Děti se svou fantazií rychle přijdou na nejlepší způsob využití.

  2. Nikdy nedávejte dětem ponožky nebo hladkou obuv. Na balanční desku mohou vstupovat pouze bosýma nohama nebo s obuví s neklouzavým povrchem.

  3. Dávejte pozor na prsty na okrajích. Učte své děti, aby se nechytaly podélných okrajů desky při houpání.

  4. Umístěte dřevěnou balanční desku na rovný a pevný povrch s odstupem alespoň dva me- try od ostatních dětí nebo předmětů.

  5. Montessori balanční deska je určena do interiéru. Můžete ji samozřejmě použít i venku, ale dbejte, aby nebyla vystavena mokru nebo vlhkosti. Pokud plánujete častější použití v přírodě, doporučujeme odolnější povrchovou úpravu.

  6. Proti poškrábání podlahy nebo desky doporučujeme použít měkkou podložku – plsť, ko- berec, pěnovou podložku apod. Hrubé a nerovné povrchy můžou způsobit na desce škrá- bance nebo jiné poškození.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

Doporučujeme čistit desku vlhkým hadříkem, v případě potřeby v kombinaci s jemným čisticím prostředkem (OSMO čistič sprej 8027). Po očištění je důležité vždy otřít suchým hadrem. Neomývejte desku namočením ve vodě může to vést k poškození dřeva.

TECHNICKÉ INFORMACE

Montessori balanční deska 74 je vyrobena z udržitelně sklizeného evropského bukového dřeva (FSC), které je dokončeno lisováním a lepením. Následně je natřené čistě přírodními oleji a vo- sky, případně s použitím barevných pigmentů.

Firma Hahn s.r.o. nenese odpovědnost za věcné a finančškody ani za případné úrazy způsobe- né použitím balanční desky nebo jejími doplňky.

Používejte s opatrností a pod dohledem dospělé osoby. Užijte si houpání!

page1image2430354864

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné výrobky a houpací deska
Hmotnost: 10 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: